1249.jpg

Arthroline Hakkında

Arthroline Hakkında

20 yıllık bilgi birikimi ve saha tecrübesi olan genel müdürümüz tarafından 2015 yılında İstanbul’ da kurulmuştur.

 

Ülke genelinde Ortopedi ve Fizik tedavi alanlarında medikal çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Dinamik ve tecrübeli Saha kadrosuna sahiptir. 

 

Kuruluşumuzdan bu yana kaliteli yaşam ve ömür boyu sağlık için, sağlık teknolojilerini yakından takip etmekte ve eş zamanlı olarak hizmetinize sunmaktadır. 

 

Yerli Enjeksiyon ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı mevzuatlarına uygun olarak piyasaya arz edilmektedir.

 

Enjeksiyon ürünlerinin yanı sıra Gıda Takviyeleri satışları geniş pazar ağımızla Ecza Depoları & Eczaneler üzerinden yapılmaktadır. 

 

KURUMSAL

Ortopedi alanında 20 yıllık deneyim ve saha tecrübesiyle 2015 senesinde İstanbul’da kurulan firmamız; tecrübeli, dinamik merkez ve saha çalışanlarıyla Türkiye genelinde siz değerli hastalarımıza hizmet sunmaktadır.  

Kaliteli yaşam ve ömür boyu sağlık için, kendi branşında uluslararası ve yerel çapta gerçekleşen yenilik ve teknolojileri, uzman merkez kadrosuyla yakından takip etmekte ve eş zamanlı olarak hizmetinize sunmaktadır.

Misyonumuz

Değer yaratan bilgili ve araştırmacı insan gücümüzle; 

  • Yerel ve uluslararası pazarda “bilinen, takdir edilen, kalıcı ve takip edilen”, 

  • İnsan sağlığına hizmet için ürünler sunan, 

  • Kurumsal uygulamaları ve gelişim süreci ile sektörde örnek model olmaktır.

Vizyonumuz

Bilimsel temeller ışığında, Sağlık bakanlığı mevzuat ve yaptırımlarına uygun olarak, dünyada geliştiren teknolojilere paralel, ürünleri geliştirmek ve piyasaya sunmak.